Poznaj ARThome

BUDOWNICTWO
MODUŁOWE

O nas

Firma ARTHome datuje swoje początki na rok 2015. Wtedy to narodził się pomysł produkcji obiektów szkieletowych. Rok 2016 był rokiem przełomowym pod względem formalnym kiedy to udało się pozyskać wszelką wiedze, zbadać potrzeby rynku, pozyskać dostawców i początkiem a dokładnie w lutym 2017r zacząć produkcje. Obecnie posiadamy zdolności produkcyjne na poziomie 10-20 obiektów miesięcznie. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy pond 900 projektów dla klientów z kraju i zagranicy.

ARTHome
ARTHome

Realizujemy kompleksowe inwestycje w technologii wielomodułowej

Firma ARTHome to kompleksowość usług, jak i wysoka elastyczność, zależnie od oczekiwań odbiorcy. Oferta przewiduje produkcję obiektów użytkowanych wyłącznie całorocznie. Inwestycje realizowane są przekrojowo, począwszy od etapu projektowania po samą realizację. Na całym etapie produkcji klient ma pełną swobodę z możliwością omawiania poszczególnych etapów prac z kierownikiem produkcji. Producent przewidział pełną dowolność, jeśli chodzi o efekt samego wykończenia – gotowe projekty mogą być dostarczane zarówno w stanie surowym zamkniętym jak i w stanie deweloperskim. Każda inwestycja omawiana i wyceniana jest indywidualnie, zależnie od parametrów określonych przez klienta.

ARTHome

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Ponadczasowa elegancja oraz nowoczesny design towarzyszą wszystkim tworzonym w ARTHome inwestycjom. Cechą wyróżniającą nas na tle konkurencji jest otwartość na potrzeby Klienta. Realizujemy projekty w oparciu o ręczne szkice przekształcając je w rzeczywistość. Unikatowe projekty świadczą o poziomie naszych produkcji. Ciągłe nowe wyzwania projektowe dają nam potrzebną energię do rozwoju naszej działalności.

Airbus,Audi,Antolin,Mercedes,Axtone,B&P Engineering,BS Deweloper, Capital Tower Residence,Harley-Davidson Motorcycles, HSV,NG Development,Stocznia Gdańsk S. A.,Travelplanet